Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Najczęściej zadawane pytania

Koncepcja Floatingu jest bardzo szeroka, poniżej zebraliśmy wasze najczęstsze pytania. Jeżeli pomimo lektury nadal będziesz chciał się czegoś dowiedzieć zapraszamy do sekcji kontakt.

Co to jest sól EPSOM i jakie ma działanie?

Sól EPSOM  jest siarczanem magnezu, a magnez który się  w niej zawiera przenika przez skórę podnosząc jego poziom w organiźmie. Siarczane zawarte w tej soli przyczyniają się do tworzenia białek w stawach, tkanki mózgowej, enzymów itd. Odgrywają bardzo ważną rolę w procesie odtruwania organizmu. Zabieg floatingowy jest zatem świetnym sposobem aby uzupełnić te substancje w naszym ciele. Kąpiel w siarczanie magnezu nie powoduje dobrze nam znanego marszczenia skóry, które występuje np. podczas zwykłych kąpieli, co więcej sprawia, że po takim zabiegu skóra jet gładka i delikatna. Sól EPSOM ma także naukowo udowodnione pozytywne działanie na różne choroby skórne np. łuszczyce czy nawet trądzik.

Dla kogo jest ta koncepcja?

Koncepcja floatingu z perspektywy inwestora jest idealnym sposobem aby wyróżnić swój obiekt wśród innych oklepanych i tradycyjnych miejsc SPA&Welness. Zainteresowanie floatingiem w naszym kraju stale rośnie i w niedługim czasie może on się stać jedną z głównych atrakcji zabiegowych.

Jeżeli ktoś nie potrafi pływać?

Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności pływackich, aby floatować. Solanka ma ciężar większy od ludzkiego ciała i unosi je na wodzie jak balon.

Czy w naszych kapsułach jest cicho?

Z reguły pomieszczenia, w których znajdują się nasze urządzenia są mocno wyciszone. Jeśli chodzi o kapsułę to jest ona wykonana z materiału, który bardzo mocno minimalizuje docierające odgłosy. To powoduje, że świetnie izoluje od dźwięków dzięki czemu można doświadczyć głębokiego relaksu.

Jak zachowana jest higiena wody w naszych produktach?

Nasze urządzenia wyposażone są w wieloetapowy system filtrujący, który automatycznie i kilkukrotnie zajmuje się dezynfekcją wody między poszczególnymi sesjami. Skład che­miczny soli Ep­som cał­ko­wi­cie eli­mi­nuje po­nadto wszel­kie bak­te­rie, wi­rusy i grzyby. Co więcej skład chemiczny naszej laboratoryjnej soli Epsom całkowicie eliminuje wszelkie bakterie, wirusy czy grzyby. Jako jedyni na rynku zastosowaliśmy system automatycznego spuszczania solanki do zbiornika przelewowego tak, aby po każdej sesji obsługa miała możliwość zdezynfekowania wnętrza urządzenia floatingowego. W tym samym czasie odbywa się wspomniana wcześniej filtracja pomiędzy zbiornikiem przelewowym a filtrem.

Czy można spać w kabinach?

Tak, jest to całkowicie bezpieczne. Po zakończeniu sesji generowany jest delikatny sygnał dźwiękowy.

Jak wygląda sytuacja z gwarancją oraz szkoleniem personelu?

Jako rzetelna firma oferujemy naszym klientom długi okres gwarancyjny, trzydniowe wsparcia naszych fizjoterapeutów w pierwszych dniach pracy Twojego ośrodka, wsparcie techniczne w trakcie całego okresu gwarancyjnego jak i wsparcie serwisowe po jego wygaśnięciu.

Czy leasingujecie wasze urządzenia?

Współpracujemy z firmami leasingującymi nasze urządzenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły polecamy kontakt z naszym działem handlowym.

Call Now Button